JavsScript nie jest obsługiwany w twojej przeglądarce. Strona nie będzie działać prawidłowo. Spróbuj włączyć obsługę JavaScript. W tym miejscu dowiesz się jak to zrobić.

Moje projekty

Kiedy czas wolniej płynął…

Kiedy burze i śnieżyce za oknem szalały, spędzałem długie godziny przed komputerem. I tak hobbystycznie rzeźbiłem, zamieniając pomysły w mojej głowie w rzeczywistość, czyli w strony internetowe.

Oto kilka projektów, które stworzyłem hobbystycznie, doskonaląc przy tym swoje umiejętności i dobrze się bawiąc. Przy projektach wykorzystałem między innymi HTML, CSS, PHP czy JavaScript. Zapraszam do obejrzenia i przetestowania!

Kalkulator biegowy

Czas na trochę liczenia. Na szczęście wszystko policzy za ciebie program komputerowy – wystarczy, że wprowadzisz odpowiednie dane. Może ten kalkulator przyda się w twojej biegowej przygodzie?

Swój czas biegu obliczysz na kalkulatorbiegowy.szymonskulima.pl

Generator bingo

Chcesz pograć ze znajomymi w bingo? Wymyśl własne hasła i wygeneruj plansze do gry.

Bingo z własnymi hasłami stworzysz na bingo.szymonskulima.pl

Gra logiczna

Zabawa, która zmusi twój mózg do pracy na najwyższych obrotach. Kilkadziesiąt wymagających łamigłówek. Mogę obiecać jedno – łatwo nie będzie! Spróbujesz swoich sił w tej szaleńczej grze?

Trudne i niebanalne zagadki rozwiążesz na moveyourmind.szymonskulima.pl

Gra pamięciowa

Tym razem nieco łatwiejsza gra. Gra w zapamiętywanie – odkrywaj obrazki ze zwierzętami i połącz je w pary. W ilu ruchach zdołasz odkryć całą planszę na najtrudniejszym poziomie?

W odgadywanie obrazków zagrasz na memorygame.szymonskulima.pl

Muzyczne wyzwanie

Wylosuj motyw i sprawdź jaką piosenkę przygotowałem dla ciebie. Mam nadzieję, że wylosowany utwór umili ci dzisiejszy dzień!

Swoją dzisiejszą piosenkę wylosujesz na 30daysmusicchallenge.szymonskulima.pl